Розквітають посмішки навколо,Радісно луна веселий сміх,Це моя найкраща в світі школаЗустрічає школярів усіх.Знову свята радісні хвилини,Безліч вересневих привітань.Здрастуй, школо! Ненька-УкраїнаНас вітає всіх зі святом Знань!Хай буде всім нам день оцей як свято,Хай буде щастя в серці у батьків,Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,Хай буде радість вищою від слів.Ось і настав довгоочікуваний день у стінах школи – 1 Вересня. Всі на нього чекали. Школа радо зустріла учнів та першокласників. Пролунав перший дзвінок! У 2-4 класах заняття почалися з уроку, на якому учні вивчали нові правила у школі «Коронаперший урок». А першокласники знайомились зі школою та між собою. Ворзельська селищна рада приготувала подарунки першокласникам. Вітаємо всіх з початком навчання і дай нам Боже рік провести в стінах рідної школи!

Рекомендовані новини